O nas

Architekt wnętrz

Zatrudniamy kreatywnych specjalistów z pasją – projektantów wnętrz, którzy umiejętnie łączą najnowsze trendy ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Tylko to pozwala uzyskać najlepszy efekt wizualny i przestrzenny. Pracujemy, odrzucając utarte schematy i wychodząc poza z góry ustalone ramy. Dzięki temu tworzone przez nas pomieszczenia zaskakują swoim układem, czy też sposobem wykorzystania przestrzeni, a jednocześnie dają dużą wygodę w codziennym użytkowaniu.
 
Doskonale wiemy, jak ważne jest dostosowanie projektu do budżetu Klienta. Niezależnie od tego, jaką kwotą dysponujecie na aranżację przestrzeni, my pomożemy ją wykorzystać efektywnie aż do ostatniej złotówki. Nasze doświadczenie oraz kontakty na rynku pozwalają znaleźć tańsze i równie dobre jakościowo zamienniki materiałów oraz profesjonalnych podwykonawców, których oferta jest rozsądna finansowo. Zawsze dbamy o wysoką jakość realizacji projektu. Troszczymy się o wszystkie detale wykończenia, by stworzone przez nas wnętrze przez wiele lat prezentowało się tak dobrze, jak tuż po zakończeniu prac. Dlatego też współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, producentami mebli, tkanin oraz akcesoriów dekoracyjnych.
 
Wybierając Tetate, nasz architekt wnętrz zapewni Tobie kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do projektu. Wiemy, że każdy z nas ma inny gust i smak estetyczny. Dlatego też, nim przystąpimy do projektowania, zawsze rozmawiamy, by doprecyzować Wasze oczekiwania.
 
Gwarantujemy wsparcie od podstaw – od pomocy przy wyborze mieszkania pod kątem optymalnej aranżacji wnętrza, przez kompleksowe projekty wykończenia całej przestrzeni domu czy mieszkania, projekty on-line, porady projektanta i nadzór nad realizacją zadania. Pracując z nami, zaaranżujecie wnętrze swojego domu czy mieszkania tak, by spełniało wszystkie oczekiwania wizualne, związane z wygodą życia oraz funkcjonalnością. Adres naszego biura: Architekt Wnętrz – Warszawa, ul. Służby Polsce 2/15
 
Nasze projekty inspirują międzynarodowe portale wnętrzarskie:

Zapraszamy do współpracy!