Tetate zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę każdego powierzonego projektu zgodnie z wizją i wymaganiami Klienta.

Jako, że wnętrze, które zaprojektujemy, tworzone jest z myślą o Was i ma realizować Wasze marzenia, to Wam pozostawiamy decyzję co do tego, w jakim stopniu Tetate zaangażuje się w kreowanie przestrzeni.

Pracujemy wielopłaszczyznowo, wykonując:

Przedstawiamy dwie koncepcje rozkładu ścian i umeblowania wraz pomiarem i rzutem technicznym pomieszczeń, dopasowane na podstawie analizy upodobań i potrzeb – samodzielnie dokonujecie aranżacji i urządzacie swoje wnętrze.
Przeprowadzamy analizę Waszego gustu, dokonujemy inwentaryzacji wnętrza, tworzymy dwie koncepcje przestrzenne do wyboru, zajmujemy się stworzeniem projektu instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, podłóg, sufitów podwieszanych, dobieramy kolorystykę i przygotowujemy projekty ogólne poszczególnych pomieszczeń z rozmieszczeniem mebli i sprzętów. Sami decydujecie, jakie materiały i elementy wyposażenia wybierzecie do realizacji projektu.
Poza dostarczeniem projektu wnętrz i pomieszczeń, dwukrotnie spotykamy się z Wami w sklepach, wspólnie dobierając elementy oświetlenia, meble, dekorację okien oraz akcesoria dekoracyjne. Dodatkowo przygotowujemy dla Was projekty dekoracji okien, kominków, schodów, indywidualne projekty mebli, garderób oraz szaf. Dwukrotnie odwiedzamy budowę, by skontrolować przebieg prac i ich zgodność z projektem i pomagamy znaleźć najlepsze materiały wykończeniowe w rozsądnych cenach. Sami nadzorujecie wszystkie prace samodzielnie.
W tym przypadku, poza wsparciem aranżacyjnym i projektowym, zapewniamy nadzór nad zgodnością prac z przygotowanym projektem. Pomagamy przy zakupach, uzgadniamy z podwykonawcami szczegóły realizacji projektu, prowadzimy konsultacje na budowie (nasi specjaliści pozostają także w stałym kontakcie telefonicznym z wykonawcą budowlanym). Dzięki temu macie pewność, że prace będą przebiegały zgodnie z planem, a efekt końcowy będzie odzwierciedleniem projektu.
Przygotujemy Państwa nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu tak, aby maksymalnie zwiększyć liczbę oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę.  Zmienimy charakter nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania” koncentrując sie na tym aby wydać jak najmniej pieniędzy osiągając jak najlepszy efekt. Tak przygotowana do sprzedaży nieruchomość staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży przeciętnie o 40% a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości przeciętnie o 10%.

Oferta Home staging skierowana jest do sprzedających chcących szybko i atrakcyjnie sprzedać nieruchomość, a w szczególności do tych z Państwa, do których nieruchomości przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

Przy naszej pomocy zaangażowanie niewielkich środków finansowych da nadzwyczajny efekt.

Dbając o satysfakcję naszych Klientów, pracujemy w oparciu o najwyższe standardy jakości. Dlatego szczegółową ofertę obejmującą projektowanie wnętrz za każdym razem dostosowujemy do Waszych oczekiwań.

Jeśli chcecie ustalić warunki współpracy i poznać naszą propozycję dopasowaną do Waszych wymagań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Wspólnie na pewno dojdziemy do porozumienia. Nasze biuro znajduje się w Warszawie.